GALA SPORTOWCA 2015

Profile23 czerwca 2015 r, zostało ogłoszone rozstrzygnięcie całorocznego konkursu na Najlepszego Sportowca i Najbardziej Usportowioną Klasę Gimnazjum w Leśnej w roku szkolnym 2014/2015.Uroczystość miała formę gali, podczas której nastąpiła prezentacja dziesięciu pierwszych miejsc w kategorii dziewcząt i chłopców. Całość uświetniały występy grupy aerobiku rekreacyjnego w układzie, w którym grupa zdobyła wicemistrzostwo Dolnego Śląska.

Nowością był pokaz układu Drums, w którym grupa dziewcząt wykonywała układ taneczno - gimnastyczny z wystukiwaniem rytmu, uderzając pałeczkami o wielkie piłki.Finałem całej imprezy było ogłoszenie zwycięzców, którymi zostali: Karolina Borkowska i Jakub Zimowicz. Otrzymali oni pamiątkowe puchary i dyplomy oraz główne nagrody w postaci wyjazdu na wakacyjny obóż organizowany przez firmę Sun-sport, jednocześnie sponsora jednego wyjazdu. Drugi obóz ufundowała Rada Rodziców Gimnazjum w Leśnej. Tytuł najbardziej usportowionej klasy zdobyła klasa II c. Nagrodą w tej kategorii był bon pieniężny o wartości 200 zł.

Listy pełnych dziesiątek tego konkursu są do obejrzenia na szkolnej stronie sportowej.