WICEMISTRZOSTWO  DOLNEGO ŚLĄSKA W  AEROBIKU !!!

 


Już po raz 8 nasze gimnazjalistki reprezentowały szkołę na wojewódzkich zawodach w aerobiku rekreacyjnym.  Udział w tych zawodach  stał się już tradycją gimnazjum. Jest to okazja do konfrontacji umiejętności naszych uczennic z innymi szkołami z całego województwa dolnośląskiego. 24 kwietnia, tym razem do Oleśnicy, przyjechało 13 zespołów. Każda grupa solidnie przygotowana przez swojego opiekuna liczyła na podium. Nasze tancerki, biorąc pod uwagę ich wcześniejsze osiągnięcia, też na to po cichu liczyły.

Przez wiele miesięcy pracowały na zajęciach pozalekcyjnych, szlifując technikę wykonania elementów obowiązkowych, jednocześnie skupiając się na dynamice i atrakcyjności układu. Wiadomo było, że o kolejności zdobytych miejsc mogą zadecydować setne punktów. Wystąpiły jako czwarte. Przed wejściem na planszę stres był ogromny, ale podziałał na nie mobilizująco. Po wybiciu pierwszego bitu, wszystko minęło. Dały z siebie wszystko, pokazując na co stać Gimnazjalistki z Leśnej. Okazało się, że zostały bardzo wysoko ocenione za technikę wykonania i ogólny wyraz artystyczny. Po podliczeniu wszystkich punktów radości nie było końca - nasze dziewczęta znalazły się znowu w  czołówce zajmując II miejsce.     Cieszymy się, że Gimnazjum w Leśnej  od wielu lat może poszczycić się tak wysokimi osiągnięciami w aerobiku rekreacyjnym. Z roku na rok udowadniamy, że możemy rywalizować ze szkołami z dużych miast i rywalizację tą wygrywamy.
GRATUACJE DLA CAŁEJ DEUŻYNY!!!
Skład drużyny:  Zuzanna Wolska, Patrycja Mogieła, Patrycja Gorczyca, Angelika Szymczyk, Karolina Borkowska, Miriam Olek
Rezerwowe: Julia Flaszyńska, Wiktoria Karło, Aleksandra Stolarczyk, Weronika Szczygieł
Opiekun drużyny: Monika Borkowska