WIOSENNY PLAYBACK 2015

Do naszego gimnazjum wiosna zawitała 20 marca. Uczniowie przywitali ją cykliczną imprezą pt. „ Wiosenny Playback Show”. Z roku na rok coraz więcej zespołów przygotowuje swoje występy, które są na wysokim poziomie artystycznym. Na scenie OKiS w Leśnej uczniowie naśladowali utwory znanych artystów. Wśród prezentacji odtwarzano piosenki, mixy piosenek oraz scenki z repertuaru popularnych kabaretów.

Występy konkursowe uatrakcyjnione były przez popisy taneczne i teatralne uczestników kół zainteresowań działających w gimnazjum. Po raz drugi na scenie wystąpili nauczyciele, którzy w barwny i humorystyczny sposób zaprezentowali typy uczniowskie.
Głównym celem tego przedsięwzięcia była integracja w zespołach klasowych oraz całej społeczności szkolnej. Tak spędzony  dzień był na pewno alternatywą dla popularnych wagarów.
„Wiosenny Playback Show” jest działaniem,  które aktywizuje młodzież twórczo. Pozwala im sprawdzić się artystycznie i emocjonalnie. Na pewno to dobra lekcja wychowawcza, bo uczy odpowiedzialności, zdrowej rywalizacji i kultury.