SUKCES W LIDZE NAUKOWEJ

sukces matematyczny w Lidze NaukowejOd 25 listopada 2014 r. do 25 lutego 2015 r.trwały zmagania matematyczne drużyn międzyszkolnych w konkursie Liga naukowa. Do konkursu przystąpiło 189 drużyn, z czego w finale wzięło udział 50 najlepszych zespołów województwa dolnośląskiego.Nasza drużyna w składzie : Julia Flaszyńska - kapitan, Sara Jabłońska, Adela Osajdzińska, Krzysztof Kuzia, pomyślnie przeszła wszystkie etapy konkursu i znalazła się w finałowej dwudziestce najlepszych drużyn matematycznych ligi naukowej.Julia Flaszyńska w klasyfikacji indywidualnej tego konkursu zdobyła tytuł finalisty, który gwarantuje jej dodatkowe punkty rekrutacyjne do szkoły ponadgimnazjalnej. Jest ona jedyną finalistką tego konkursu w  naszym powiecie !
Gratulujemy naszym uczniom tego sukcesu!