SZKOLNE ŚWIĘTO SPORTU - GIMNAZJADA

W pierwszym tygodniu roku szkolnego, przez dwa dni, trwały szkolne rozgrywki sportowe. W pierwszym dniu - 8 września - uczniowie spotkali się na leśniańskim obiekcie lekkoatletycznym, na którym współawodniczyli w biegach, pchnięciu kulą oraz skoku w dal.Uwieńczeniem rywalizacji były biegi sztafetowe, w których zmagania toczyły reprezentacje wszystkich klas.

Drugi dzień zawodów poświęcony był grom zespołowym. Dziewczęta grały w koszykówkę, a chłopcy w piłkę nożną. Uczniowie, którzy nie znaleźli się w składach drużyn gier zespołowych, rywalizowali na torach przeszkód. Każdy indywidualnie i wszyscy w drużynie pracowali na wynik swoich klas, które walczyły o główne trofeum Gimnazjady - Puchar Przechodni Dyrektora Gimnazjum w Leśnej.

Wkrótce oficjalne wyniki i dekoracja zwycięzców. Cieszymy się, że udało się nam zgromadzić prawie wszystkich gimnazjalistów na obiektach sportowych, na których rzadko występowali w roli kibiców, natomiast jako zawodnicy - prawie w 100%