WIOSENNY PLAYBACK SHOW 2017

 

Wspólne obchody Pierwszego Dnia Wiosny na stałe wpisały się w kalendarz imprez i uroczystości naszej szkoły. W tym roku, 27 marca, już po raz dziesiąty uczniowie ze swoimi wychowawcami przygotowywali się do Wiosennego  Playback  Show. Głównym celem całej imprezy była integracja uczniów, motywowanie do pracy na rzecz klasy, wdrażanie do zdrowej rywalizacji i zaangażowanie w życie szkoły. W tym roku szkolnym organizacją tej imprezy zajął się Samorząd Uczniowski pod bacznym i pomocnym okiem opiekunek samorządu - p. Marii Ludwiczak i Karoliny Stefańskiej oraz pani Moniki Borkowskiej. Rywalizacja była trudna. Zanim zaprezentowano playback, widzowie obejrzeli fragment oryginalnego teledysku. Porównanie występu młodzieży do pierwowzoru  było podstawą oceny jury. Występy były bardzo kolorowe i wiernie oddawały klimat teledysków z różnych epok i stylów muzycznych. Zaangażowanie uczniów zasługuje na wielkie uznanie i podziękowania. Nowością w tej edycji był konkurs na ,,Kolorową klasę ‘’. Główną nagrodą dla zwycięzców był dwugodzinny pobyt w kręgielni. Zaangażowanie Samorządu objęło  wszystkie etapy przygotowań, łącznie z pozyskaniem sponsorów nagród.

Gratulujemy i dziękujemy  wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i wielkie show.

więcej zdjęć w galerii