Dzień Kobiet w szkole

8 marca 2017 roku, obchodziliśmy w naszej szkole ŚWIĘTO KOBIET…  Jak co roku, atrakcje dla Pań i Dziewczyn przygotowała -chłopięca część Samorządu Uczniowskiego… Kwiaty, słodkie upominki oraz dyplomy. Przeprowadzono plebiscyt  w różnych kategoriach przyznanych przez płeć przeciwną dla naszych koleżanek typu: najsympatyczniejsza, najgrzeczniejsza, najbardziej inteligentna, z najładniejszymi oczami i wiele, wiele innych. Dyplomy wręczano podczas uroczystego apelu. Miłym zaskoczeniem dla dziewcząt było zwycięstwo w kilku kategoriach.

Fotorelację z tego miłego wydarzenia możemy zobaczyć w galerii.

 Życzenia  dla żeńskiej części naszej szkoły brzmiały następująco:

 Z okazji ŚWIĘTA KOBIET pragniemy złożyć naszym wspaniałym Paniom, ale i koleżankom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej... oraz, aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet...