Dzielimy się swoją pasją

 

8 lutego 2017 r. korzystając z zaproszenia na Bal Karnawałowy wszyscy uczniowie uczestniczący w zajęciach pozalekcyjnych z aerobiku i tańca wyjechali do Szkoły Podstawowej nr 2 do Zgorzelca. Nasi uczniowie mieli tam za zadanie wystąpić w kilku odsłonach tanecznych, nauczyć dzieci wybranych tańców integracyjnych oraz wcielić się w rolę animatorów.

Występy taneczne gimnazjalistów wzbudziły ogromne zainteresowanie i aplauz publiczności.  Wszystkie dzieci chętnie brały udział w przygotowanych przez nas zabawach taneczno- integracyjnych, szybko ucząc się nowych układów. W naszej szkole tańczymy już od wielu lat na zajęciach wychowania fizycznego oraz na zajęciach pozalekcyjnych, nawet na przerwach. Uczymy się nowych kroków i  układów. Wykorzystujemy swoje umiejętności uczestnicząc w wielu konkursach i przeglądach tanecznych. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się naszą pasją z innymi dziećmi, aktywnie spędzić z nimi czas wywołując uśmiech i radość na  twarzach najmłodszych.