Klasa I C na lodowisku

14 grudnia nasza klasa uczestniczyła w wycieczce na lodowisko do Łagowa. Przez dwie godziny  prawie cała klasa szlifowała swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Na tafli lodowiska okazało  się, że większość z nas dobrze sobie radzi z techniką, co pozwoliło nam aktywnie i wesoło spędzić  czas. Pojedyncze osoby spróbowały po raz pierwszy swoich sił na łyżwach. Nie było im łatwo, gdyż jazda nie należy do najprostszych.

Po wielu upadkach byli tacy, którzy się nie poddali i pod koniec widać było u nich znaczne postępy. Wszyscy szczęśliwie, bez wypadków dotrwaliśmy do końca. Mamy nadzieję, że to nie ostatni taki wyjazd naszej klasy i będziemy systematycznie odwiedzać lodowisko „ŁOŚ” w Łagowie. To świetna forma aktywności i bardzo dobry sposób integracji.

Uczniowie klasy I C