VII Andrzejkowy Festiwal Talentów zakończony sukcesem naszych uczniów

1 grudnia 2016 roku, tym razem w Leśnej na scenie OKiS, odbył się VII Andrzejkowy Festiwal Talentów.  Licznie zebrana publiczność mogła podziwiać 21 prezentacji, w których wystąpiło ponad stu uczestników. Występy były bardzo urozmaicone. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prezentowali swoje talenty śpiewając, grając na instrumentach, recytując i tańcząc.

W tym roku nasi gimnazjaliści licznie przystąpili do konkursu. Zaprezentowali się aż w czterech odsłonach - trzech tanecznych oraz w jednej aktorskiej. Po reakcji publiczności widać było, że wszystkie prezentacje bardzo się podobały. Były oryginalne, zaskakujące i dynamiczne.

Nasze gimnazjum od lat odnosi sukcesy na tym festiwalu. Siódma edycja okazała się dla nas szczęśliwa. Duet taneczny- Karolina Borkowska i Miriam Olek zdobył główną nagrodę festiwalu „Talent Talentów”prezentując wzruszający układ pt. „Dziewczynka z zapałkami”.

Dziewczęta pokazały, że są świetnymi tancerkami ale także wspaniałymi aktorkami.II miejsce w festiwalu w kategorii gimnazjum przyznano naszym „Czarownicom”.Był to  25- osobowy układ, do którego pierwszy raz dołączyli chłopcy. Choć było ich tylko dwóch udało im się dorównać dużej grupie dziewcząt. Ten sam układ dodatkowo zdobył nagrodę publiczności.

Należy także wspomnieć, że nasze gimnazjum było zaangażowane także w pomoc w organizacji festiwalu. Tutaj świetnie sobie poradzili chłopcy, którzy panowali nad porządkiem od strony technicznej oraz dziewczynki, które odpowiadały za poczęstunek i biuro festiwalu.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim występującym i zaangażowanym w organizację festiwalu  !!