Szkoła w przebraniu

W dniu 10 listopada w naszym gimnazjum odbyła się, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, podróż do krainy baśni i literatury. Wszyscy z radością i dumą prezentowali swoje kreacje. Wśród wielu ważnych „osobistości" można było dostrzec cały tłum elfów, prawdziwą księżniczkę, urocze aniołki, przerażające wiedźmy, czarownice i Spider-man’a. Nie zabrakło postaci z Metra 2033, przystojnego Harrego Pottera, wielu tajemniczych Batmanów, dwóch cyganek z ,,Dzwonnika z Noter Dame” i stu jeden dalmatyńczyków. Celem inicjatywy przeprowadzonej przez SU było zarówno propagowanie czytelnictwa, jak i integracja zespołów klasowych. Najliczniej przebraną klasą byłą Ic, tuż za nią Id. Niestety do zabawy nie włączyli się uczniowie klasy IIIa i IIIc. Przebranym uczniom dziękujemy za wspólną zabawę, wspaniałe stroje, radosne nastroje i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych zabawach organizowanych przez Samorząd Uczniowski.