Srebrne medale Mistrzostw Dolnego Śląska w unihokeju

27 października 2016 r. reprezentacja naszego gimnazjum wzięła udział w turnieju finałowym Misrzostw Dolnego Śląska w unihokeju chłopców. Pierwsze mecze rozgrywaliśmy w czterodrużynowej grupie. W tej fazie pokonaliśmy wszystkich rywali, zajmując pierwsze miejsce. Kolejny mecz był powtórką finału srefy jeleniogórskiej, bo zmierzyliśmy się z gimnazjalistami z Krzeszowa. Wygraliśmy 2:0 i oczekiwaliśmy na ostatni mecz turnieju - finał dolnośląski. W meczu o złoto zagraliśmy z drużyną Gimnazjum w Chobieni. Pojedynek był bardzo wyrównany. Obie drużyny wykazały się wysokimi umiejętnościami sportowymi, ale szczęście dopisało naszym przeciwnikom, którzy zdobyli jedną bramkę.

Pomimo przegranej w finale, cieszymy się z sukcesu, którym niewątpliwie jest tytuł Wicemistrzów Dolnego Śląska.

BRAWO CHŁOPAKI !

M. Pulikowski, K. Zambrzycki, R. Derdacki, J. Dobrzański, J. Zimowicz (C), K. Heller, K. Socha, O. Nowak, D. Pawliński, P. Dziemidowicz, Ł. Czeczot (B)

Relacja filmowa z turnieju na stronie SPORTGAME - zobacz koniecznie !