Jesteśmy Mistrzami Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju!

19 października 2016 r. był dniem, w którym ponownie wywalczyliśmy awans do finału wojewódzkiego w unihokeju chłopców. Turniej strefy jeleniogórskiej rozgrywany był w Pisarzowicach k. Kamiennej Góry. Reprezentacja naszego gimnazjum wygrała cały turniej, nie ponosząc ani jednej porażki.

Cztery zwycięstwa, dziesięć strzelonych bramek i jedna stracona, to bilans drużyny Gimnazjum w Leśnej. Puchar dla mistrzów wręczono  na ręce kapitana - Jakuba Zimowicza, a na piersiach wszystkich zawodników zawisły złote medale.

 Drużyna Mistrzów Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju : Mateusz Pulikowski, Damian Pawliński, Radosław Derdacki, Kacper Zambrzycki, Karol Socha, Jakub Zimowicz, Kamil Heller, Jakub Dobrzański, Łukasz Czeczot (B), Paweł Dziemidowicz