OTWARCIE KRÓLOWEJ SPORTU

22 kwietnia 2016 r. dyrektor, młodzież i nauczyciele z naszego gimnazjum uczestniczyli w uroczystości otwarcia nowego obiektu sportowego w Leśnej - Królowej Sportu. Jest to stadion lekkoatletyczny oraz boisko wilofunkcyjne. Aktu otwarcia w formie przecięcia wstęgi dokonali: burmistrz Leśnej wraz z przedstawicielem Urzędu Marszałkowskiego województwa dolnośląskiego.

Dzieci i młodzież leśniańskich szkół zaprezentowały program artystyczno-sportowy specjalnie przygotowany na tę okazję. Pokazy grup tanecznych, aerobiku oraz cheerleaderek w połączeniu z prezentacją kilku konkurencji lekkoatletycznych stanowiły atrakcyjną całość, która nagrodzona była licznymi brawami.

Przedstawiciele władz samorządowych wręczyli wszystkim obecnym pamiątkowe medale specjalnie przygotowane na tę okoliczność. Na zakończenie każdy mógł skorzystać ze strażackiego poczęstunku w postaci ciepłych posiłków przygotowanych w kuchni polowej.