MIĘDZYSZKOLNY KONKURS TAŃCA

26.02.2016r. o godzinie 1000, w ramach projektu edukacyjnego, w leśniańskim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się międzyszkolny konkurs tańca. Uczestnicy z Gimnazjum w Leśnej, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku oraz Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabiszycach zmagali się w dwóch kategoriach: soliści i duety oraz małe i duże formacje.

Wszyscy uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i talentem, prezentując niezwykle oryginalne układy. Jury w składzie:  zastępca burmistrza Leśnej - pani Gabriela Pijanowska, dyrektor Gimnazjum w Leśnej - pani Teresa Boczula, dyrektor OKiS w Leśnej – pani Joanna Pietras oraz pani Monika Hejda - instruktorka tańca, prowadząca zespołu Błyskawice przyznało po 3 miejsca w każdej kategorii oraz wyróżnienie. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody m.in. bon towarowy do sklepu Marpol, oraz słodycze.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!!!

grupa projektowa  

WYNIKI KONKURSU

Kategoria- solo i duety:

1 miejsce - Daria Ziółkowska

               2 miejsce- Lady Zumb Nikola Szostak i Agata Zjawin

               3 miejsce- Just Dance Julia Bik i Małgorzata Klimowicz

Kategoria- małe i duże formacje

1 miejsce- Bad Girls Maja Hyży, Oliwia Hyży i Dobrosława Nowak

                2 miejsce- Szalone Rude trzecioklasistki z Gimnazjum w Leśnej

                3 miejsce- Dance Floor pierwszoklasistki z Gimnazjum w Leśnej

Wyróżnienie:      Wieśmaki – Dawid Kusibab, Emil Martyniak i Mateusz Gorlach