24 FINAŁ WOŚP W LEŚNEJ

10 stycznia 2016 r w całej Polsce, już po raz 24, odbył się Finał WOŚP. Organizacją całego przedsięwzięcia zajął się, jak co roku, Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej.. W ten szczytny cel, jakim była pomoc najmłodszym i seniorom, już po raz czwarty, włączyło się także nasze gimnazjum.
24 wolontariuszy od godz. 900 udało się w wyznaczone miejsca, aby kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry.

W godzinach popołudniowych na scenie w Domu Kultury odbyły się występy artystyczne oraz licytacje. Wśród występujących dzieci ze szkół i przedszkoli naszej gminy, uczennice Gimnazjum w Leśnej uświetniły ten dzień układami tanecznymi.
W tym roku dzięki hojności mieszkańców, leśniańscy wolontariusze zebrali rekordową ilość pieniędzy. Cieszy fakt, że poprzez udział naszej młodzieży i wsparcie nauczycieli  gimnazjum przyczyniło się do tego sukcesu.