TALENT SHOW W LUBANIU

talent show lubań 201510 grudnia uczennice naszego gimnazjum wzięły udział w konkursie dla szkół ponadgimnazjalnych - TALENT SHOW. Po raz szósty w ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu uczniowska firma "Adaś" zorganizowała przegląd talentów z całego powiatu. W tym roku opiekun firmy - pani Joanna Koniecko, zaprosiła nasz zespół taneczny do udziału w konkursie. Z chęcią odpowiedziałyśmy na tak miłe wyróżnienie i zdecydowałyśmy się wystąpić z układem z dużymi piłkami pt. "Roztańczone uczennice".

Konkurs zdominowały niesamowite talenty wokalne i instrumentalne, ale pojawiły się także bardzo dobre występy taneczne i kabaretowe. Po każdym występne jury głośno oceniało każdą prezentację konkursową, nie zawsze były to oceny pozytywne. Nasze uczennice po wykonaniu swojego układu otrzymały jednak same bardzo dobre oceny, w konsekwencji tego, zdobyły nagrodę firmy uczniowskiej. Było to dla nich nowe doświadczenie, gdyż miały okazję skonfrontować swoje umiejętności ze starszymi kolegami z innych szkół, a co najważniejsze pokonały stres przed bardzo dużą publicznością dając naprawdę dobre show.